Odesílatel

Soudní exekutor, který písemnosti odevzdal k doručení:

Exekutorský úřad Praha 4
soudní exekutor Mgr. Jan Škarpa
Šátalská 469/1
142 00 Praha 4

Sdělení

Protože uvedení adresáti nebyli při doručování písemnosti soudu/soudního exekutora zastiženi a protože písemnosti nebylo možné odevzdat ani osobě, která by byla oprávněna ji přijmout, byly písemnosti uloženy. Jelikož si adresáti písemnosti ve lhůtě 10 dnů nevyzvedli, považuje se podle zákona desátý den této lhůty za den doručení. Jelikož po uplynutí této lhůty nebylo možné písemnosti vhodit do domovní nebo jiné adresátem užívané schránky, byly zásilky vráceny soudnímu exekutorovi.

Uloženou písemnost si adresáti mohou vyzvednout v sídle exekutorského úřadu v jeho úředních hodinách. Úřední hodiny exekutorského úřadu jsou zveřejněny na těchto stránkách v sekci Kontakt. K převzetí je nutné předložit občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Datum vyvěšení Adresát Datum narození / IČ Adresa, na níž má být písemnost doručenaDoručovaná písemnost
09.06.2020CEGLÉDI Saša6.4.1995Horní 791/3 700 30 Ostrava – Hrabůvka206 EX 2082/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -18 Ex. příkaz; -19 Výzva;
09.06.2020OLAH Patrik6.4.1995Kreibichova 814/10 274 01 Slaný206 EX 2068/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -18 Ex. příkaz; -19 Výzva;
09.06.2020ŠMÍDEK Petr9.1.1994Prácheň č.p. 139 471 14 Kamenický Šenov206 EX 2057/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -18 Ex. příkaz; -19 Protokol soupis vozidla; -20 Ex. příkaz; -24 Usnesení; -26 Výzva;
09.06.2020PETER Ondřej22.7.1976tř. Budovatelů 2377/32 434 01 Most206 EX 1681/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -18 Výzva;
09.06.2020POMPA Rudolf24.9.1983Slavíčkova 1691/ 356 01 Sokolov206 EX 49/14 -81 Ex. příkaz; -107 Protokol soupis vozidla; -113 Součinnost;
09.06.2020KALEJOVÁ Margita13.2.1983Cottonové 1961/1 709 00 Ostrava – Mariánské Hory206 EX 1995/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -18 Ex. příkaz; -19 Výzva;
09.06.2020RÝDL Marek15.5.1992Baarova 2449/32 301 00 Plzeň – Jižní Předměstí206 EX 1717/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -19 Ex. příkaz; -20 Výzva;
09.06.2020ŠURÁŇOVÁ Daniela30.11.1993Hany Kvapilové 2000/2 709 00 Ostrava – Mariánské Hory206 EX 1879/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -22 Ex. příkaz; -24 Výzva;
09.06.2020KURFÜRST Daniel7.3.1974Masarykova 382/ 357 34 Nové Sedlo206 EX 1805/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -22 Ex. příkaz; -23 Výzva; -24 Ex. příkaz;
09.06.2020JANOUDOVÁ Světlana16.11.1979Karla Šrůmy 409/ 439 01 Černčice206 EX 1480/20 -1a; -2 Návrh; -8 Zahájení; -9 PUNE; -22 Ex. příkaz; -25 Ex. příkaz; -26 Výzva;
09.06.2020FABÍNI Michal14.6.1995Veverkova 1511/1 700 30 Ostrava – Hrabůvka206 EX 1559/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -18 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -24 Ex. příkaz; -25 Ex. příkaz; -26 Výzva;
09.06.2020SAMOHYLOVÁ Monika4.1.1971Dobroslavická 83/8 725 27 Ostrava – Plesná206 EX 1439/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -19 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -21 Výzva;
09.06.2020ŠULA Roman31.1.1971Halasova 661/16 703 00 Ostrava – Vítkovice206 EX 2033/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -18 Ex. příkaz; -19 Výzva;
09.06.2020CZEKAJ Denis9.1.1993Příční 849/4 748 01 Hlučín206 EX 1595/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -18 Výzva;
09.06.2020ZUŠTICOVÁ Veronika23.6.1993Čujkovova 1719/31 700 30 Ostrava – Zábřeh206 EX 1663/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -19 Ex. příkaz; -20 Výzva;
09.06.2020MORE Dominik16.2.1997Sídliště Za Chlumem 727/ 418 01 Bílina – Teplické Předměstí206 EX 1904/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -15 Ex. příkaz; -16 Výzva;
09.06.2020ŠEMBERA Šimon23.8.1990Sokolovská 14/324 190 00 Praha – Vysočany206 EX 1614/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -18 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -21 Výzva;
09.06.2020HROMÁDKOVÁ Michaela30.4.1992Poděbradská 548/113 198 00 Praha – Hloubětín206 EX 1587/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -18 Ex. příkaz; -19 Výzva;
09.06.2020HLAVÁČ Zdeněk4.10.1978Náves B. Smetany 68/ 751 31 Týn nad Bečvou206 EX 2189/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -21 Výzva;
09.06.2020LINKA Josef12.11.1991U Stadionu 148/ 434 01 Most206 EX 1740/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -15 Ex. příkaz; -16 Výzva;
09.06.2020BALOGOVÁ Kristýna23.8.1997Krušnohorská 1652/ 431 11 Jirkov206 EX 1898/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -11 Ex. příkaz; -19 Ex. příkaz; -20 Výzva;
09.06.2020ČERVEŇAK Štefan15.8.1983Sluneční náměstí 2580/13 158 00 Praha – Stodůlky206 EX 1503/17 -84 Ex. příkaz;
08.06.2020FERENC Adam24.8.1995Železná 166/ 403 31 Ústí nad Labem – Neštěmice206 EX 1906/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -18 Ex. příkaz; -19 Výzva;
08.06.2020HRDLIČKA Josef28.3.1993Radniční 1/2 434 01 Most206 EX 1560/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -21 Ex. příkaz; -22 Výzva;
08.06.2020ŠIDELKA Jan30.7.1995Třebušická 260/ 435 42 Litvínov – Janov206 EX 1555/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -19 Ex. příkaz; -20 Výzva;
08.06.2020TŘEŠŇÁKOVÁ Nikola27.10.1994Osvobození 470/ 471 14 Kamenický Šenov206 EX 1955/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -18 Ex. příkaz; -19 Výzva;
08.06.2020HLUBOCKÝ Martin7.8.1978Husova 165/5 602 00 Brno – Staré Brno206 EX 2227/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -19 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -21 Výzva;
08.06.2020KOTYZOVÁ Marie17.12.1964Bratislavská 227/41 602 00 Brno – Zábrdovice206 EX 2124/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -17 Výzva;
08.06.2020BORKOVEC Adam24.12.1994náměstí 14. října 1381/4 150 00 Praha – Smíchov206 EX 2195/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -17 Výzva;
08.06.2020GÁBOROVÁ Helena22.5.1971Ráčkova 664/20 716 00 Ostrava – Radvanice206 EX 1849/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -21 Výzva;
08.06.2020HOLUB Kristián3.9.1985Důlce 2092/21 400 01 Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum206 EX 1438/20 -1a; -2 Návrh; -8 Zahájení; -9 PUNE; -20 Ex. příkaz; -22 Výzva;
08.06.2020ZAJÍČEK Jan6.9.1976Horní Nová Ves č.p. 61 507 81 Lázně Bělohrad206 EX 899/19 -88 Usnesení;
08.06.2020HRUŠKA Petr3.2.1976alej Svobody 882/60 323 00 Plzeň – Severní Předměstí206 EX 1468/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -20 Ex. příkaz; -23 Ex. příkaz; -24 Výzva;
08.06.2020ENT František6.4.1996náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1/14 350 02 Cheb206 EX 2069/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -17 Ex. příkaz; -18 Výzva;
08.06.2020PŠENIČKA Jiří27.10.1993č.p. 54 503 64 Měník206 EX 2028/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -11 Ex. příkaz; -18 Ex. příkaz; -21 Ex. příkaz; -23 Ex. příkaz; -24 Výzva;
08.06.2020HORVÁTHOVÁ Denisa22.5.1989nám. Míru 364/1 787 01 Šumperk206 EX 1579/20 -1a; -2 Návrh; -8 Zahájení; -9 PUNE; -19 Ex. příkaz; -21 Ex. příkaz; -22 Výzva;
08.06.2020MATA Martin3.6.1996Velké náměstí 115/1 767 01 Kroměříž206 EX 1650/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -15 Ex. příkaz; -16 Výzva;
08.06.2020BRUNCLÍKOVÁ Simona2.12.1977Dr. E. Beneše 21/6 391 01 Sezimovo Ústí206 EX 1530/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -19 Ex. příkaz; -21 Ex. příkaz; -22 Ex. příkaz; -23 Výzva;
08.06.2020GEORGIUOVÁ Dana21.8.1962Masarykovo náměstí 108/1 682 01 Vyškov – Vyškov-Město206 EX 1694/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -18 Ex. příkaz; -21 Ex. příkaz; -22 Výzva;
08.06.2020STARÝ Jan10.5.1969Zámecká 150/8 664 41 Troubsko206 EX 1696/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -18 Ex. příkaz; -19 Výzva;
08.06.2020SEJKOROVÁ Pavla26.2.1994Mariánské náměstí 32/ 417 42 Krupka – Bohosudov206 EX 1899/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -11 Ex. příkaz; -17 Ex. příkaz; -18 Výzva;
08.06.2020TOKÁR Miroslav10.2.1997sady Pětatřicátníků 20/7 301 00 Plzeň – Jižní Předměstí206 EX 1732/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -19 Ex. příkaz; -20 Výzva;
08.06.2020MÍČKA Miroslav27.12.1986Palachova 1774/23 400 01 Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum206 EX 4258/19 -1a; -2 Návrh; -8 Zahájení; -9 PUNE; -18 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -24 Výzva; -25 Ex. příkaz;
08.06.2020STREIFTAUOVÁ Denisa17.6.1994U Radnice 292/ 403 31 Ústí nad Labem – Neštěmice206 EX 1770/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -19 Ex. příkaz; -20 Výzva;
08.06.2020MAKUŇOVÁ Iveta20.10.1971Pelušková 1441/ 198 00 Praha – Kyje206 EX 1467/20 -1a; -2 Návrh; -8 Zahájení; -9 PUNE; -19 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -21 Výzva;
08.06.2020JUSKO Róbert7.4.1992Družební 603/ 284 01 Kutná Hora – Hlouška206 EX 2163/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -15 Ex. příkaz; -17 Výzva;
08.06.2020FARKAŠ Pavol1.12.1964Nová výstavba 218/ 435 21 Obrnice206 EX 1778/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -19 Ex. příkaz; -25 Ex. příkaz; -27 Výzva;
08.06.2020ŠNEJDROVÁ Vendula16.3.1976Hlučínská 135/ 725 29 Ostrava – Petřkovice206 EX 1589/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -16 Ex. příkaz; -20 Ex. příkaz; -21 Ex. příkaz; -22 Výzva;
08.06.2020SUCHER Karel7.1.1973Kyjevská 2907/ 272 04 Kladno206 EX 1599/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -19 Ex. příkaz; -21 Výzva;
08.06.2020CHAMULA Roman7.4.1991Velvarská 136/1 274 01 Slaný206 EX 1669/20 -1a; -2 Návrh; -7 Zahájení; -8 PUNE; -17 Ex. příkaz; -18 Výzva;

Příprava exekučního návrhu online

Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.

Podat návrh