Nemovitosti

V této části naleznete informace o nařízených dražbách nemovitostí, s možností třídění dle krajů v nichž se dražená nemovitost nachází. U každé nařízené dražby uvádíme kromě bližší specifikace nemovitostí rovněž termín a místo konání dražby, nejnižší podání a výši dražební jistoty atd. Podrobné informace naleznete v připojené dražební vyhlášce. Exekutorský úřad nezajišťuje prohlídku nemovitostí před dražbou a odkazuje u jednotlivých dražeb na připojený znalecký posudek obsahující podrobné informace o nemovitostech a dále na připojené fotografie nemovitostí, které jsou předmětem dražby. 

Mapa

Kraje

Jihočeský
Jihomoravský
Moravskoslezský
Liberecký
Karlovarský
Královehradecký
Pardubický
Zvolit vše
Praha
Olomoucký
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
Zrušit vše

Kategorie

Pozemek
Stavební pozemek
Rodinný dům
Rekreační objekt
Bytový dům
Nebyt./kancel. prostory
Průmyslová stavba
Zemědělská stavba
Rozestavěná stavba
Byt

Stav dražby

ZRUŠENO Byt 2+kk v obci Praha, k. ú. Háje

Spisová značka
206 EX 1085/18
Nejnižší podání
2.133.333 Kč
Výše jistoty
100.000 Kč
Město
Praha
Okres
Hlavní město Praha
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
14.05.2019 v 13:00 hod.
Odročeno na
16.07.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronicého systému dražeb.

Oceňovaná bytová jednotka je vybudována v typovém panelovém bytovém domě. Stavba má celkem 8 nadzemních podlaží a nemá podzemní podlaží. V objektu není půda a není zde vybudováno obytné podkroví. Základy má železobetonové izolované, objekt je panelové konstrukce a stropy jsou železobetonové montované. Má rovnou střechu, střešní krytina je tvořena živičnou lepenkou a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou latexové a plášť je zateplen polystyrenem. Dům má tyto společné prostory: vstupní prostor, schodiště, výtah.

Na základě sdělení osoby přítomné během prohlídky byl objekt postaven v roce 1974. V roce 2000 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: okna - celková, dále v roce 2018: zateplení pláště - celková. Stěny jsou bez vad, střecha je bez vady, okna jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vybavení objektu je bez vad a v objektu jsou rozvody bez vad. Bytový dům je ve velmi dobrém stavu.

Oceňovaná bytová jednotka je v osobním vlastnictví. Je umístěna v 6. podlaží objektu a dispozičně se jedná o 2+kk. Součástí bytové jednotky je kuchyňský kout o výměře 5,20 m2, obývací pokoj o výměře 15,81 m2, koupelna o výměře 3,40 m2, chodba o výměře 6,86 m2, WC o výměře 0,96 m2, pokoj o výměře 10,79 m2, sklepní kóje o výměře 0,80 m2. Podlahová plocha činí 43,02 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 43,82 m2.

Bytové jádro je vyzděné. Vnitřní omítky jsou vápenné. V bytové jednotce jsou instalována plastová okna s dvojsklem, v celém bytě včetně žaluzií. Obytné prostory mají orientaci na jihozápad. Vybavení koupelny tvoří klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. Použité vnitřní dveře jsou dřevěné plné, dřevěné prosklené, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyni se nachází kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry, směrové lampy. V obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha, v kuchyni je lino, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je položena keramická dlažba.

Mezi další vybavení bytu patří pohybový alarm, anténní rozvody. Do bytové jednotky je zavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a rozvod zemního plynu není připojen. Byt je vybaven ústředním topením (dálkové) a topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen dálkově. V roce 2000 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: rozvody odpadů - celková, rozvody elektřiny - celková, vyzdění jádra - celková, podlahy - celková. Stěny bytu jsou bez vad, okna v bytě jsou bez vad, podlahy jsou bez vad, vybavení bytu je bez vad a rozvody v bytě jsou bez vad. Stav bytu je velmi dobrý. Na pozemku jsou trvalé porosty v podobě okrasných dřevin a není oplocen. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě.

Bytový dům je situovaný v jižní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná - vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě je kompletní soustava základních, středních i vysokých škol včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí je kompletní soustava úřadů a v obci se nachází pobočka České pošty.

Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od domu je zeleň v podobě parků. Objekt se nachází v lokalitě se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav. V místě je zastávka MHD v docházkové vzdálenosti a zastávka dálkových spojů ve vzdálenosti dojezdové, jsou zde omezené parkovací možnosti přímo u objektu. Jsou zde bezproblémové vztahy - vlastník je se sousedy v běžném kontaktu a v okolí domu není zvýšena kriminalita - zločiny jsou zde výjimečné. Oceňované nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny.

Fotogalerie

 

Zemědělská stavba s pozemky v obci Nepomyšl, k.ú. Dvérce, okr. Louny

Spisová značka
206 EX 339/14
Nejnižší podání
142.500 Kč
Výše jistoty
15.000 Kč
Město
Nepomyšl
Okres
Louny
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
16.07.2019 v 13:00 hod.
Odročeno na
NEURČITO

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Pozemek parc. č. St. 16/2 je v Katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o velikosti 676 m2, je z části zastavěn plochou pod stodolou, pozemek parc. č. 14/2 je v Katastru nemovitostí veden jako zahrada a je o velikosti 736 m2. Pozemky tvoří jeden celek. Jsou z části oplocené. Zahrada je rovinatá, travnatá a udržovaná.

Fotogalerie

 

Byt 3+kk v obci Praha, k.ú. Stodůlky, okres Hlavní město Praha (LV 21823)

Spisová značka
206 EX 1460/14
Nejnižší podání
5.070.000 Kč
Výše jistoty
100.000 Kč
Město
Praha
Okres
Hlavní město Praha
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
16.07.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Jedná se o samostatně stojící bytový dům konstrukce s jedním vchodem a jedním číslem popisným. Budova má 5 nadzemních podlaží, kde se nacházejí jednotky a 1 podzemní podlaží, v kterém jsou sklepy a společné prostory. V budově je výtah. V budově je celkem 20 jednotek. Jednotlivé jednotky jsou přístupné z centrálního schodiště. Střecha budovy je plochá. Na střeše je bleskosvod. Okna budovy jsou plastová. Vchodové dveře jsou hliníkové prosklené. Fasáda domu je zateplená. Stavebně-technický stav objektu je velmi dobrý. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem.

Oceňovaná jednotka č. 1357/7 se nachází v budově č.p. 1357 ve 2. NP a její dispozice je 3+kk. Jednotka sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, pokoje, pokoje, komory (kotel, pračka), haly, sklepa S - 25, předsíně, koupelny a WC. Okna bytu jsou plastová. Jádro bytu je zděné. Vchodové dveře bytu jsou dřevěné plné. Vnitřní dveře bytu jsou dřevěné prosklené. Koupelna je s vanou. WC je samostatně. Podlahy jsou plovoucí a s keramickou dlažbou. Obklady jsou keramické.

K bytu patří zasklená lodžie (10,50 m2). Užitná plocha jednotky je 124,32 m2.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc pravděpodobně napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod, elektřinu a internetu (UPC). Vytápění bytu je plynovým kotlem. Ohřev teplé vody je plynovým kotlem.

Fotogalerie

Další soubory

 

Byt 3+kk a garážové stání v obci Praha, k.ú. Stodůlky, okres Hlavní město Praha (LV 16964)

Spisová značka
206 EX 1460/14
Nejnižší podání
4.436.000 Kč
Výše jistoty
100.000 Kč
Město
Praha
Okres
Hlavní město Praha
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
16.07.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Jedná se o samostatně stojící bytový dům se dvěma vchody a dvěma čísly orientačními. Budova má 4 nadzemních podlaží, kde se nacházejí jednotky a 1 podzemní podlaží, v kterém jsou sklepy a společné prostory. V budově je výtah. V budově je celkem 18 jednotek. Jednotlivé jednotky jsou přístupné z centrálního schodiště. Střecha budovy je plochá. Na střeše je bleskosvod. Okna budovy jsou dřevěná zdvojená. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené. Fasáda domu je zateplená. Stavebně-technický stav objektu je velmi dobrý. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem. Parkování je možné na garážovém stání.

Oceňovaná jednotka č. 2737/204 se nachází v budově č.p. 2737 ve 2. NP a její dispozice je 3+kk. Jednotka sestává z kuchyňského kouta, pokoje, pokoje, obývacího pokoje, předsíně, chodby, sklepa č. S204, koupelny a WC. Okna bytu jsou dřevěná zdvojená. Jádro bytu je zděné. Vchodové dveře jsou dřevěné plné. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné a dřevěné prosklené. Koupelna je s vanou a s WC. WC je samostatně. Podlahy jsou prkenné, plovoucí a s keramickou dlažbou. Obklady jsou keramické.

K bytu patří zasklená lodžie (4,57 m2). Užitná plocha jednotky je 90,84 m2.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc pravděpodobně napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektřinu. Vytápění bytu je ústřední. Ohřev teplé vody je centrální.

Oceňované garážové stání č. 2737/2 se nachází v budově č.p. 2737 v 1. PP. Rozměry garážového stání jsou 13,83 m2, rozměry byly získány měřením při ohledání garážového stání.

 

 


 

Fotogalerie

Další soubory

 

Byt 3+1 v obci Praha, k. ú. Střížkov

Spisová značka
206 EX 350/12
Nejnižší podání
2.266.667 Kč
Výše jistoty
100.000 Kč
Město
Praha
Okres
Hlavní město Praha
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
23.07.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronicého systému dražeb.

Oceňovaná bytová jednotka je vybudována v typovém panelovém bytovém domě. Počet nadzemních podlaží domu je 8 a je bez podzemního podlaží. V objektu není půda a nemá vybudované obytné podkroví. Základy má železobetonové izolované, objekt je panelové konstrukce a stropy jsou železobetonové montované. Střecha je rovná, střešní krytina je tvořena živičnou lepenkou a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou vápenocementové a plášť je zateplen polystyrenem. Dům má tyto společné prostory: vstupní prostor, schodiště, výtah.

Objekt byl postaven odhadem v roce 1980.

Stěny objektu jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou zastaralá, podlahy jsou zastaralé, vybavení je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Bytový dům je v dobrém stavu. Vlastnictví bytové jednotky je osobní. Je umístěna v 4. podlaží a její dispozice je pravděpodobně 3+1. Součástí bytové jednotky je obývací pokoj o výměře pravděpodobně 14,90 m2, chodba o výměře 8,53 m2, pokoj o výměře 6,67 m2, pokoj o výměře 9,86 m2, koupelna o výměře 2,56 m2, WC o výměře 0,96 m2, kuchyně o výměře 9,50 m2, lodžie o výměře 5,22 m2, komora (mimo byt) o výměře 1,44 m2. Podlahová plocha činí 52,98 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 59,64 m2.

Bytové jádro je zřejmě umakartové. Vnitřní omítky jsou vápenné. V bytové jednotce jsou instalována dřevěná okna s dvojsklem, příslušenství oken chybí. Orientace obytných prostor je na severozápad, jihovýchod. Koupelna disponuje klasickou vanou a na WC je klasická toaleta. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné, dřevěné prosklené, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Je instalována kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Osvětlovací techniku tvoří lustry. V obytných místnostech je položeno lino, v kuchyni je lino, koupelna má lino a chodba má na podlaze lino. Další vybavení se v bytové jednotce zřejmě nenachází.

Do bytové jednotky je zavedena elektřina o napětí 230V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a rozvod zemního plynu není připojen. V bytě je dálkové ústřední topení a topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen dálkově. 

Stěny bytu jsou bez vad, okna jsou zastaralá, podlahy jsou zastaralé, vybavení je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. Oceňovaný byt je pravděpodobně před rekonstrukcí.

Na pozemku jsou trvalé porosty v podobě okrasných dřevin a není oplocen. Pozemek je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Bytový dům je situovaný v severní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná - vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě je kompletní soustava základních, středních i vysokých škol včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí je kompletní soustava úřadů a v obci je pobočka České pošty.

Okolí domu je klidné, bez zdraví ohrožujících vlivů a zeleň v podobě parků v docházkové vzdálenosti. Objekt se nachází v lokalitě se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav.

V místě je zastávka MHD v docházkové vzdálenosti a zastávka dálkových spojů ve vzdálenosti dojezdové, je zde omezená možnost parkování přímo u objektu. Jsou zde bezproblémové vztahy - vlastník je se sousedy v běžném kontaktu a v okolí domu není zvýšena kriminalita - zločiny jsou zde výjimečné.

Oceňované nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny.

Fotogalerie

Další soubory

 

Komerční budova v obci Lipník nad Bečvou, k.ú. Lipník nad Bečvou, okr. Přerov

Spisová značka
206 EX 1068/14
Nejnižší podání
350.000 Kč
Výše jistoty
35.000 Kč
Město
Lipník nad Bečvou
Okres
Přerov
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
23.07.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Oceňovaná nemovitost je samostatný objekt. Stavba má jedno nadzemní podlaží. V objektu není půda a nemá vybudované obytné podkroví. Základy má betonové, objekt je zděné konstrukce. Má rovnou střechu, střešní krytinu tvoří dle satelitních snímků živičná lepenka a plech, klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno. Odhadem byl objekt postaven v roce 1975.

Stěny objektu jsou poškozené (jsou zde patrné praskliny na severozápadní stěně), nebyly zjištěny vady střechy, okna jsou zastaralá. Objekt je vhodný k rekonstrukci. Využití objektu se předpokládá jako prodejna s kancelářemi, skladovacími prostory a sociálním zařízením. Podlahová plocha je odhadnuta na 170 m2.

Okna jsou použita dřevěná s dvojsklem, kovová jednoduchá a luxfery, v části prostoru s žaluziemi. Okna jsou orientována na severozápad a jihovýchod. Vchodové dveře jsou dřevěné, vrata jsou kovová. Na oknech a dveřích jsou instalovány mříže.

Stavba stojí na pozemku parc. č. st. 1277 ve vlastnictví České dráhy, a.s., zapsaném na LV č. 581 pro katastrální území Lipník nad Bečvou. Pozemek není oplocen, je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po veřejné zpevněné cestě (pozemek parc. č. 3431/1 ve vlastnictví České dráhy, a.s. s věcným břemenem cesty).

Fotogalerie

Další soubory

 

1/6 RD vč. příslušenství a pozemku v obci Lázně Bohdaneč, k.ú. Lázně Bohdaneč, okr. Pardubice

Spisová značka
206 EX 1324/15
Nejnižší podání
86.667 Kč
Výše jistoty
8.000 Kč
Město
Lázně Bohdaneč
Okres
Pardubice
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
06.08.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Oceňovaný rodinný dům je část dvojdomku a má jedno nadzemní podlaží. Dům nemá podsklepení, je zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Odhadem byl objekt postaven před 80-100 lety.

Objekt je smíšené konstrukce, stropy jsou zřejmě z dřevěných trámů. Tvar střechy je pultový, střešní krytina je tašková a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno.

Dispozičně je dům řešen jako 2+1: 2x pokoj, kuchyně, chodba, koupelna s WC. Podlahová plocha činí odhadem 55 m2.

Vnitřní omítky jsou štukové. Okna jsou v objektu plastová. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. V kuchyni je instalována kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Podlahy jsou pravděpodobně kryty keramickou dlažbou, koberci, případně PVC nebo plovoucí laminátovou krytinou. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V. Zdrojem vody je vodovod, dům má připojení na veřejnou kanalizaci a je zde zaveden zemní plyn. V domě bylo topení v minulosti řešeno lokálně plynovými topidly WAW, současný stav není znám. Ohřev vody je pravděpodobně řešen bojlerem.

Stav rodinného domu je posouzen jako dobrý. Dům prošel v cca posledních 5 letech částečnou rekonstrukcí – výměna oken, vstupních dveří, vybudování koupelny. Přesný stav interiérů není znám, avšak dle fotografií a vnějšího ohledání včetně sdělení vlastníka sousední nemovitosti je dům obyvatelný, s přiměřeným opotřebením. Ve špatném stavu je však fasáda domu, která jeví známky zemní vlhkosti a oprýskává. 

Přilehlý pozemek je bez porostů a oplocení tvoří zděný plot. Samotný pozemek je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Je zde omezená možnost parkování přímo u objektu. Součástí jsou tyto venkovní stavby: dílna a kůlna.

Objekt je postaven v širším centru obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami. Dostupnost obchodů je dostačující - vybavenost obchodními středisky a specializovanými obchody. V místě je dostupná základní škola, pro vyšší vzdělání a specializované služby je nutné dojíždět. Jsou zde nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v obci je pobočka České pošty.

Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od objektu je zeleň v podobě parků. Je zde zanedbatelné nebezpečí výskytu záplav. V místě je zastávka autobusových spojů včetně příměstských.
Jsou zde bezproblémové sousedské vztahy a v okolí domu není zvýšená kriminalita.

Oceňované nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny.

Oceňovaný podíl je předmětem exekučního řízení, byl vydán exekuční příkaz k prodeji nemovitosti. Vzhledem k účelu znaleckého posudku nejsou tato omezení vlastnických práv v ocenění zohledněna.

Fotogalerie

Další soubory

 

1/8 pozemků (orná půda) v obci Troskotovice, k.ú. Troskotovice, Brno-venkov

Spisová značka
206 EX 251/11
Nejnižší podání
30.000 Kč
Výše jistoty
3.000 Kč
Město
Troskotovice
Okres
Brno-venkov
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
06.08.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Pozemky parc. č. 2905 a 2923, každý o výměře 10.000 m2 jsou v katastru nemovitostí vedeny jako orná půda a jsou využívány k zemědělské činnosti. Celková výměra těchto pozemků činí 20.000 m2. Pozemky se nacházejí asi 1,5 km severně od západní části obce Troskotovice, mimo zastavěné území obce. Dle územního plánu obce se jedná o plochy zemědělské – orná půda. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Fotogalerie

Další soubory

 

Pozemek (orná půda) v obci Loučeň, k.ú. Loučeň, okr. Nymburk

Spisová značka
206 EX 30/10
Nejnižší podání
180.000 Kč
Výše jistoty
40.000 Kč
Město
Loučeň
Okres
Nymburk
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
06.08.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Jedná se o zemědělský pozemek v půdním celku, zemědělsky obdělávaný. Tento je na okraji zastavěné části obce. Pozemek je trojúhelníkového tvaru, rovinného charakteru a je situovaný na okraji obce, zástavby.

Fotogalerie

 

Pozemek (orná půda) v obci Bobnice, k.ú. Kovansko, okr. Nymburk

Spisová značka
206 EX 30/10
Nejnižší podání
120.000 Kč
Výše jistoty
10.000 Kč
Město
Bobnice
Okres
Nymburk
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
06.08.2019 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Jedná se o zemědělský pozemek v půdním celku, zemědělsky obdělávaný. Tento je na okraji zastavěné části obce. Pozemek je obdélníkového tvaru, rovinného charakteru a je situovaný na okraji obce.

Fotogalerie

 

Příprava exekučního návrhu online

Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.

Podat návrh