Nemovitosti

V této části naleznete informace o nařízených dražbách nemovitostí, s možností třídění dle krajů v nichž se dražená nemovitost nachází. U každé nařízené dražby uvádíme kromě bližší specifikace nemovitostí rovněž termín a místo konání dražby, nejnižší podání a výši dražební jistoty atd. Podrobné informace naleznete v připojené dražební vyhlášce. Exekutorský úřad nezajišťuje prohlídku nemovitostí před dražbou a odkazuje u jednotlivých dražeb na připojený znalecký posudek obsahující podrobné informace o nemovitostech a dále na připojené fotografie nemovitostí, které jsou předmětem dražby. 

Mapa

Kraje

Jihočeský
Jihomoravský
Moravskoslezský
Liberecký
Karlovarský
Královehradecký
Pardubický
Zvolit vše
Praha
Olomoucký
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
Zrušit vše

Kategorie

Pozemek
Stavební pozemek
Rodinný dům
Rekreační objekt
Bytový dům
Nebyt./kancel. prostory
Průmyslová stavba
Zemědělská stavba
Rozestavěná stavba
Byt

Stav dražby

Zahradní domek se zahradou a podíly na pozemcích v k.ú. Uhříněves, obec Praha, okres Hlavní město Praha

Spisová značka
206 EX 1561/07
Nejnižší podání
805.500 Kč
Výše jistoty
80.000 Kč
Město
Praha
Okres
Hlavní město Praha
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
16.10.2018 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronicého systému dražeb.

Jedná se o samostatně stojící přízemní zahradní domek. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Fasáda domku není zateplená. Střecha budovy je pultová. Střecha domku je opatřena komínem. K objektu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní nezpevněné komunikaci.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. Přípojky nebylo možné ověřit.

Na pozemku parc. č. 1410/4 stojí rozestavěná stavba. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 39 m2. Pozemek parc. č. 1410/3 navazuje na pozemek parc. č. 14101/4 a tvoří s ním jeden funkční celek. V katastru nemovitostí je veden jako zahrada o celkové výměře 352 m2. Pozemky jsou rovinaté, travnaté a neudržované. Pozemky jsou oploceny drátěným plotem. Na pozemcích se nachází skleník, udírna a porosty. Pozemky jsou jako celek přístupné přes pozemek parc. č. 1410/1, který je ve vlastnickém právu více vlastníků včetně povinného a je předmětem ocenění. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zahrada o celkové výměře 559 m2. Pozemek představuje nezpevněnou, přístupovou cestu v zahrádkářské kolonii a je na něj přístup přes pozemek parc. č. 2207/1, který je ve vlastnickém právu hlavního města Praha. Pozemky jsou dle územního plánu zařazeny ve všeobecném smíšeném území.

Pozemek parc. č. 1411/17, který je v katastru nemovitostí veden jako zahrada o celkové výměře 319 m2 a pozemek parc. č. 1411/18, který je v katastru nemovitostí veden jako zahrada o celkové výměře 13 m2. Pozemky společně tvoří jeden funkční celek, jsou rovinaté a částečně travnaté. Na pozemcích se nachází stavba společných záchodů. Jedná se o samostatně stojící přízemní stavbu zděné konstrukce s pultovou střechou. Pozemky jsou jako celek přístupné přes pozemek parc. č. 2175, který je ve vlastnickém právu hlavního města Praha. Pozemky jsou dle územního plánu zařazeny ve všeobecném smíšeném území.

Fotogalerie

Další soubory

 

Rodinný dům v obci Milín, okres Příbram

Spisová značka
206 EX 6/16
Nejnižší podání
2.780.000 Kč
Výše jistoty
100.000 Kč
Město
Milín
Okres
Příbram
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
původní termín 16.10.2018
Odročeno na
NEURČITO

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Rodinný dům č.p. 355

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základové desce. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Fasáda domu je zateplená. Střecha budovy je polovalbová s krytinou z betonových tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena vikýři a komínem. Okna domu jsou plastová. Okna jsou opatřena parapety. Podlahy jsou kryté keramickou dlažbou, koberci nebo plovoucí podlahou. Obklady jsou z keramických dlaždic nebo jsou tvořeny mozaikou. K domu patří oplocená zahrada, která není předmětem ocenění. Přístup k nemovité věci je přes pozemek parc. č. 82/11 ve vlastnickém právu povinného.

Dispoziční řešení domu:

- 1.PP - schodiště, chodba, sauna, koupelna, prádelna.

- 1.NP - vstup, zádveří, chodba, pracovna, WC, koupelna, se sprchovým koutem, pokoj, obývací pokoj + KK, jídelna, komora, šatna, spíž, venkovní terasa.

- 2.NP (podkroví) - schodiště, hala, koupelna se sprchovým koutem a vanou, 2x ložnice, ložnice se šatnou.

 

Z inženýrských sítí je nemovitá věc pravděpodobně napojena na přípojku elektřiny, kanalizace a plynovodu. Voda je získána z vrtané studny, která je hluboká cca 18m. Vytápění domu je ústřední s kotlem s rozvody do radiátorů. V obývacím pokoji je také umístěn krb na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je kotlem. Dům je napojen na EZS a EPS.

 

Na pozemku parc. č. St. 583 stojí stavba rodinného domu č.p. 355. Pozemek je v Katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 182 m2. Pozemek je celý zastavený stavbou rodinného domu. Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 82/11 ve vlastnickém právu povinného.

Fotogalerie

 

Rodinný dům v obci Milín, okres Příbram

Spisová značka
206 EX 6/16
Nejnižší podání
2.620.000 Kč
Výše jistoty
100.000 Kč
Město
Milín
Okres
Příbram
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
původní termín 16.10.2018
Odročeno na
NEURČITO

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Rodinný dům č.p. 356

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základové desce. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Fasáda domu je zateplená. Střecha budovy je polovalbová s krytinou z betonových tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena vikýři a komínem. Okna domu jsou plastová. Okna jsou opatřena parapety. Podlahy jsou kryté keramickou dlažbou, koberci nebo plovoucí podlahou. Obklady jsou z keramických dlaždic nebo jsou tvořeny mozaikou. K domu patří oplocená zahrada, která není předmětem ocenění. Přístup k nemovité věci je přes pozemek parc. č. 82/10 ve vlastnickém právu povinného.

Dispoziční řešení domu:

- 1.NP - vstup, zádveří, chodba, pracovna, WC, koupelna se sprchovým koutem, pokoj, obývací pokoj + KK, jídelna, komora, prádelna, spíž, venkovní terasa.                                                                                                                       -  2NP (podkroví) - schodiště, hala, koupelna se sprchovým koutem a vanou, 2x ložnice, ložnice se šatnou.  

 

Z inženýrských sítí je nemovitá věc pravděpodobně napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Vytápění domu je ústřední s kotlem s rozvody do radiátorů. V obývacím pokoji je také umístěn krb na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je kotlem. Dům je napojen na EZS a EPS.

 

Na pozemku parc. č. St. 582 stojí stavba rodinného domu č.p. 356. Pozemek je v Katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 181 m2. Pozemek je celý zastavený stavbou rodinného domu. Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 82/10 ve vlastnickém právu povinného.

 

 

Fotogalerie

 

Stavební pozemky v obci Aš, okr. Cheb

Spisová značka
206 EX 786/03
Nejnižší podání
32.000 Kč
Výše jistoty
3.000 Kč
Město
Okres
Cheb
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
13.11.2018 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronicého systému dražeb.

Oceňované pozemky se nacházejí v jižní zastavěné části města Aš. Jedná se o sousedící pozemky nepravidelných tvarů. V Katastru nemovitostí jsou pozemky vedené jako ostatní plocha o výměře 260 m2. Pozemky nejsou v terénu blíže ohraničené. Na pozemku parc. č. 4234 se nacházejí zbytky suti po domu č. 1079 a keřové porosty. Pozemek parc. č. 2745/23 je travnatý. Oba pozemky jsou rovinné. V době oceňování byly pozemky neudržované a nevyužívané. K pozemkům nevede žádná příjezdová cesta. Je k nim přístup přes sousední pozemky cizích vlastníků.

Fotogalerie

Další soubory

 

Pozemky (zahrada) v obci Chodová Planá, k.ú. Michalovy Hory, okres Tachov

Spisová značka
206 EX 1405/11
Nejnižší podání
411.000 Kč
Výše jistoty
40.000 Kč
Město
Chodová Planá
Okres
Tachov
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
13.11.2018 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Oceňované pozemky se nacházejí ve středu zastavěné části obce Michalovy Hory. Jedná se o sousedící travnaté pozemky nepravidelných tvarů. V Katastru nemovitostí jsou pozemky vedené jako zahrada o výměře 1 935 m2. Na západní straně jsou pozemky ohraničené dřevěným oplocením s betonovými sloupky, na jižní straně jsou ohraničené korytem místního potoka a na severní a východní straně dřevěným oplocením. Na travnatých pozemcích se nacházejí porosty, dřevěné oplocení a plechový přístřešek. V době oceňování byly pozemky udržované a využívané jako zahrada. K pozemkům vede zpevněné komunikace nacházející se na pozemku parc. č. 913/13, který je ve vlastnictví Plzeňského kraje. Mezi zpevněnou komunikací a pozemkem parc. č. 150 se nachází úzký pruh travnatého pozemku parc. č. 913/19, který je ve vlastnictví městyse Chodová Planá.

Přípojky IS jsou v dosahu.

V územním plánu jsou pozemky vedené jako plocha vesnického bydlení.

 

 

 

Fotogalerie

Další soubory

 

1/4 garáže v obci Brno, k.ú. Židenice, okr. Brno-město

Spisová značka
206 EX 219/11
Nejnižší podání
19.333 Kč
Výše jistoty
2.000 Kč
Město
Brno
Okres
Brno-město
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
27.11.2018 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Garáž je vedena bez č.p./č.e. na listu vlastnictví č. 5921. Pozemek parc.č. 3646/7, na kterém se garáž nachází, je veden na listu vlastnictví č. 10001. Garáž je začleněna do zástavby pěti řadových garáží jako řadová koncová. Základy jsou betonové izolované, nosná konstrukce je ocelová rámová, levou dělící příčku se sousední garáží tvoří pouze vlnitý ocelový plech, výplň zadní a pravé (venkovní) stěny je z betonových tenkostěnných bloků (v ocelovém rámu) střecha s dřevěnými trámy, pultová s mírným spádem, střešní krytinu tvoří eternitové vlnovky, omítky vápenocementové, vrata plechová. Stáří oceňované garáže není známé, odhadem se jedná o objekt starý cca 40 let. Technický stav oceňované garáže je průměrný. Zastavená plocha činí 13,26 m2.

Oceňovaná garáž je součástí pěti řadových garáží, do jejich zástavby je začleněna jako řadová koncová, napravo pří pohledu z ul. Strakatého. Pozemek s oceňovanou garáží se nachází ve dvoře náležejícím k bytovým domům Strakatého 6, 8 a 10. Je přístupný z ulice Strakatého po pozemku parc.č. 3646/1 vedeného jako ostatní plocha – zeleň na LV č. 2772, který je ve spoluvlastnictví více soukromých subjektů. V nejbližším okolí nemovitosti se nacházejí převážně objekty bydlení. Přístup k nemovitosti je z ulice Strakatého po pozemku parc.č. 3646/1 vedeného jako ostatní plocha – zeleň na LV č. 2772, který je ve spoluvlastnictví více soukromých subjektů stejně jako pozemky zastavěné bytovými domy Strakatého 6, 8 a 10.

Fotogalerie

Další soubory

 

Byt v k.ú. Smíchov, obec Praha a podíly na pozemcích

Spisová značka
206 EX 22/16
Nejnižší podání
3.006.693 Kč
Výše jistoty
100.000 Kč
Město
Praha
Okres
Hlavní město Praha
Místo konání dražby
www.okdrazby.cz
Termín dražby
27.11.2018 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronicého systému dražeb.

Jedná se o dražbu nemovitých věcí:

- jednotky č. 3236/23 (byt) v budově Smíchov č.p. 3236 (bytový dům, LV 9739) na pozemku parc. č. 1599/3 (LV 9738) včetně podílu na společných částech o velikosti 526/26546 v kat. území Smíchov, obec Praha, část obce Smíchov, okres Hlavní město Praha, zapsáno na LV 10080,

- ideálního spoluvlastnického podílu o velikosti 526/26546 (pět set dvacet šest dvacet šest tisíc pět set šestačtyřicetin) na pozemku parc. č. 1599/3 (zastavěná plocha a nádvoří), na kterém stojí stavba č.p. 3236 Smíchov, způsob využití: byt. dům (LV 9739) a na pozemcích parc. č. 1599/29 (ostatní plocha), parc. č. 1599/30 (ostatní plocha), parc. č. 1599/31 (ostatní plocha), parc. č. 1599/32 (ostatní plocha), parc. č. 1599/33 (ostatní plocha), parc. č. 1599/34 (ostatní plocha), parc. č. 1599/35 (ostatní plocha) a parc. č. 1599/40 (ostatní plocha), vše v kat. území Smíchov, obec Praha, okres Hlavní město Praha, zapsáno na LV 9738,

- ideálního spoluvlastnického podílu o velikosti 526/126718 (pět set dvacet šest sto dvacet šest tisíc sedm set osmnáctin) na pozemku parc. č. 1599/58 (ostatní plocha) v kat. území Smíchov, obec Praha, okres Hlavní město Praha, zapsáno na LV 9726,

- ideálního spoluvlastnického podílu o velikosti 526/126718 (pět set dvacet šest sto dvacet šest tisíc sedm set osmnáctin) na pozemku parc. č. 316/2 (ostatní plocha) v kat. území Smíchov, obec Praha, okres Hlavní město Praha, zapsáno na LV 711.

LV 10080 – Oceňovaná jednotka č. 3236/23 se nachází v budově č.p. 3236 ve 3. NP a její dispozice je 2+kk. Jednotka sestává z obývacího pokoje + KK, pokoje, předsíně, komory, koupelny + WC. K bytu patří lodžie (2,4 m2). Podlahová plocha lodžie se nezapočítává do celkové užitné plochy jednotky. Užitná plocha jednotky je 52,6 m2. Užitná plocha bytu byla určena z údajů částečné kopie prohlášení vlastníka.

Na pozemku parc. č. 1599/3 stojí bytový dům s č.p. 3236. Pozemek je nepravidelného tvaru. V katastru nemovitostí je veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 999 m2. Pozemek je v podílovém spoluvlastnictví jednotlivých vlastníků jednotek. Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 1597/1 ve vlastnickém právu hlavního města Praha.
Jedná se o samostatně stojící, bytový dům smíšené konstrukce. Dům je pravděpodobně založen na základových roštech. Budova má 4 nadzemní podlaží, kde se nacházejí jednotky a 1 podzemní podlaží, v kterém jsou sklepy, garážová stání a společné prostory. Jednotlivé jednotky jsou přístupné z centrálního schodiště. Střecha budovy je plochá. Vchodové dveře jsou hliníkové prosklené. Stavebně-technický stav objektu je velmi dobrý. Budova je novostavba z roku 2008. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

LV 9738
Na pozemku parc. č. 1599/3 stojí stavba bytového domu č.p. 3236. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 999 m2. Pozemky parc. č. 1599/3, parc. č. 1599/30, parc. č. 1599/31, parc. č. 1599/32, parc. č. 1599/33, parc. č. 1599/34, parc. č. 1599/35 a parc. č. 1599/40 na sebe navazují a tvoří spolu jeden funkční celek nepravidelného tvaru. Pozemky jsou přístupné přes pozemek parc. č. 1597/1 ve vlastnickém právu hlavního města Praha.

LV 9726
Pozemek parc. č. 1599/58 je v katastru nemovitostí veden jako ostatní plocha o celkové výměře 730 m2. Pozemek má nepravidelný tvar. Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 1599/41 ve vlastnickém právu hlavního města Praha.

LV 711
Pozemek parc. č. 316/2 je v katastru nemovitostí veden jako ostatní plocha o celkové výměře 1 092 m2. Pozemek má nepravidelný tvar. Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 1599/41 ve vlastnickém právu hlavního města Praha.

 

Fotogalerie

Další soubory

 

1/2 bývalé zemědělské usedlosti v obci Protivín, k.ú. Myšenec, okres Písek

Spisová značka
206 EX 1056/07
Nejnižší podání
842.685 Kč
Výše jistoty
80.000 Kč
Město
Protivín
Okres
Písek
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
27.11.2018 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovitých věcí se koná prostřednictvím elektronicého systému dražeb.

Jedná se o samostatně stojící, podsklepený, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající průměrné údržbě. Střecha budovy je polovalbová s krytinou z pálených tašek - bobrovek. Na střeše jsou tři komíny a žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře do domu jsou dřevěné částečně prosklené. Okna domu jsou dřevěná zdvojená a osazená parapety. Fasáda domu není zateplená. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Pozemek parc. č. St. 4 v Katastru nemovitostí je veden jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 1031 m2. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 15/1, který je v Katastru nemovitostí je veden jako zahrada o výměře 71 m2. Pozemky spolu tvoří jeden funkční celek. Pozemky jsou udržované, travnaté a rovinaté. Na pozemcích se nachází zpevněné plochy a trvalé porosty. Dále se na pozemcích nachází stodola. Pozemky jsou oploceny z části dřevěným a z části drátěným plotem. Pozemky jsou přístupné přes parc. č. 476/1, který vlastní město.

Fotogalerie

Další soubory

 

Pozemek (orná půda) v obci Loučeň, k.ú. Loučeň, okr. Nymburk

Spisová značka
206 EX 30/10
Nejnižší podání
180.000 Kč
Výše jistoty
40.000 Kč
Město
Loučeň
Okres
Nymburk
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
09.10.2018 v 13:00 hod.
Odročeno na
04.12.2018 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Jedná se o zemědělský pozemek v půdním celku, zemědělsky obdělávaný. Tento je na okraji zastavěné části obce. Pozemek je trojúhelníkového tvaru, rovinného charakteru a je situovaný na okraji obce, zástavby.

Fotogalerie

 

Pozemek (orná půda) v obci Bobnice, k.ú. Kovansko, okr. Nymburk

Spisová značka
206 EX 30/10
Nejnižší podání
120.000 Kč
Výše jistoty
10.000 Kč
Město
Bobnice
Okres
Nymburk
Místo konání dražby
www.exdrazby.cz
Termín dražby
09.10.2018 v 13:00 hod.
Odročeno na
04.12.2018 v 13:00 hod.

Bližší informace

Dražba nemovité věci se koná prostřednictvím elektronického systému dražeb.

Jedná se o zemědělský pozemek v půdním celku, zemědělsky obdělávaný. Tento je na okraji zastavěné části obce. Pozemek je obdélníkového tvaru, rovinného charakteru a je situovaný na okraji obce.

Fotogalerie

 

Příprava exekučního návrhu online

Na této stránce se nachází interaktivní průvodce snadným zahájením exekuce.

Podat návrh